SDH Ústí

Náměstek starosty: Radoslav Petrskovský – 606 716 806
Jednatel: Jaromír Nedbal – 602 353 549
Velitel: Rostislav Dreiseitl – 737 954 536

Důležité upozornění vydané Červeným křížem a záchrannými organizacemi:
Záchranáři a řidiči ambulance si všimli, že u dopravních nehod má většina zraněných u sebe mobilní telefon. U zraněných osob, se kterými nelze komunikovat, ale zásahové síly neví, koho by měli z dlouhého seznamu adres kontaktovat.
Řidiči a lékaři záchranné služby tedy navrhli, aby každý zadal do svého adresáře v mobilu osobu, kterou je třeba kontaktovat v nouzovém případě, pod tou samou zkratku.
Mezinárodně uznávaná zkratka je: ICE = In Case of Emergency
Pod touto zkratkou zaznamenejte telefonní číslo osoby, která bude v případě nouze kontaktována policií, hasiči či první pomocí.
Pokud chcete kontaktovat více osob, potřebujete ICE1, ICE2, ICE3 atd. Pošlete prosím toto hlášení všem kamarádům a známým, aby tato zkratka nalezla celosvětové uplatnění!

Pokud nás chcete kontaktovat, můžete k tomu použít formulář komentáře níže…

3 komentáře u „Kontakt

1. Testovací komentář. Stačí vyplnit pouze komentář, ale lepší je i mejl, jinak není vidět že se s komentářem něco děje… MN